Joomla 3 Templates by Varsity Jacket UK

Resultater vun NSL Memberen - NSL member results

Hei sinn d'Resultater vun den NSL Memberen oder Frenn opgelescht, dei se bei diversen Leef errecht hunn. Scheckt dofir w.e.g. d'Daten vun den Leef wou dir matgemach hut (Numm vum Laf, Kategorie an ereechten Zäit) un This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Here you'll find the results of NSL members or friends who participated in various races. So, send data of the races that you participated in to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (i.e name of the race, category, and resulting time).

DeuLux Lauf 10km 12 Nov 2016
Robert Dumont 00:39:24
David Hottua 00:40:00
Mathias Reisch 00:45:19
Mohamed Ben Khedher 00:46:44
Emilie Fister 00:47:02
Alex Mathey 00:47:40
Norbert Oberweis 00:49:19
Nico Conrad 00:49:46
Guy Mathey 00:51:26
Paul Mathey 00:52:10
Roland Seligmann 00:53:01
Abdellatif Ait Ouakrim 00:53:01
Melania Dinescu 00:56:31
Romaine Enders 00:59:02
   
3-Länder-Marathon 9 Oct 2016
Quater Marathon  
Maryse Bestgen 01:11:58
Josée Scheller 01:14:52
Half Marathon  
Norbert Oberweis 01:43:47
Alex Mathey 01:47:54
Roger Miller 01:49:26
Ana Silva 01:54:53
Cindy Engels 01:54:54
Guy Mathey 01:55:11
Giovanna Esposita 01:58:02
Céline Ringlet 02:04:19
Agnieszka Tymofiejewicz 02:04:19
Roland Seligmann 02:04:44
Stéphanie Vitali 02:08:09
Patrick Lentz 02:08:26
Melanie Dinescu 02:08:31
Netty Thines 02:27:13
Marathon  
Henrique Nunes 03:27:36
Laurent Remmy 03:27:48
David Hottua 03:36:36
Sabine Rohner 03:53:29
Carlos Manuel Loureiro 04:04:58
Emilie Fister 04:12:27
Walking Quater Marathon  
Fabienne Dautel 01:34:31
Claude Meyer 01:40:36
Claudine Meyer 01:40:37
Roland Bestgen 02:03:19
Gilles Steffenmünzberg 02:03:23
Désirée Reisch 02:03:25
   
Walfer Vollekslaf 2 Oct 2016
6.5 km  
Sarah Oberweis 00:35:34
12 km  
Robert Dumont 00:47:38
Norbert Oberweis 00:55:45
Laurent Remmy 00:58:17
Renata Morchova 00:58:20
Emilie Fister 00:58:29
Henrique Nunes 00:58:30
Ana Silva 00:59:40
Nico Conrad 01:00:39
Roger Miller 01:01:14
Artur Sosna 01:04:13
Cindy Engels 01:14:26
   
DeuLux Lauf 10km 14 Nov 2015
Robert Dumont 00:39:11
David Hottua 00:39:39
Henrique Costa 00:41:35
Pierre-Antoine Boulat 00:42:24
Désirée Reisch 00:43:35
Abdellatif Ait Ouakrim 00:44:18
Alex Mathey 00:46:53
Norbert Oberweis 00:47:06
Gilles Steffenmünsberg 00:47:09
Carlos Andrade 00:47:15
Nico Conrad 00:48:30
Emilie Fister 00:50:55
Guy Mathey 00:52:11
Melania Dinescu 00:59:12
   
Fakel-Laf Belle-Etoile 6 Nov 2015
Kannerlaf 1km Lud & Ben
Steve Oberweis  
Kannerlaf 1km Déb & Sco
Eva Dumont 00:04:28
Sandy Oberweis 00:04:28
5km  
Robert Dumont 00:20:25
Désirée Reisch 00:22:54
Alex Mathey 00:23:32
Abdellatif Ait Ouakrim 00:23:55
Mohamed Ben Khedher 00:24:27
Paul Mathey 00:25:13
Nico Conrad 00:25:20
Guy Mathey 00:26:32
Artur Sosna 00:28:44
Agnieszka Tymofiejewicz 00:30:01
Ana Silva 00:30:50
Joana Nunes Silva 00:30:50
Sara Nunes Silva 00:36:35
Walking  
Raymond de la Siega 00:45:50
   
Haard Trail Dudelange 13.8 km 10 Oct 2015
Gilles Steffenmünsberg 01:10:50
Danièle Christophory 01:12:11
Emilie Fister 01:16:04
Lee Jaas 01:19:23
   
Walfer Vollekslaf 4 Oct 2015
Minilaf 1 km  
Sandy Oberweis  
Steve Oberweis  
12 km  
Robert Dumont 00:48:52
David Hottua 00:49:13
Nico Conrad 00:58:29
Norbert Oberweis 00:59:08
Albert Hilger 01:08:36
Paula Dos Santos 01:09:07
Christophe de Oliveira 01:25:46
   
Köln Marathon 4 Oct 2015
21 km  
Jean-Marc Steimes 01:32:20
Laurent Remmy 01:33:14
Renata Morchova 01:33:15
Désirée Reisch 01:38:02
Mathias Reisch 01:38:26
Gilles Steffenmünsberg 01:43:44
Guy Mathey 01:55:24
Romaine Enders 02:04:40
Fabienne Dautel 02:04:46
Patrick Lentz 02:13:10
Netty Thines 02:22:01
42 km  
Filip Morch 02:56:10
Henrique Nunes 03:29:40
Roger Miller 03:53:50
Danièle Christophory 04:02:40
Giovanna Esposito 04:02:40
Mohamed Ben Khedher 04:06:18
Emilie Fister 04:33:11
Abdel Ait Ouakrim 04:33:13
Giorgio Chiarion Casoni 05:01:22
   
Route du Vin 21 km 27 Sep 2015
Carlos Andrade 01:44:15
Henrique Costa Nunes 01:44:17
Nico Schaack 01:54:50
   
Laf durch 5 Kontinenter - Bettembourg 20 Sep 2015
Ludique  
Steve Oberweis  
Débutant  
Sandy Oberweis (2. girl) 00:05:14
   
Tunnel Grouft 10 km 13 Sep 2015
Robert Dumont 00:43:25
David Hottua 00:48:13
Norbert Oberweis 00:48:13
Thierry Poulle 00:49:25
Ralf Buhr 00:50:56
   
Äischdall Trail 15 Aug 2015
10 km  
Désirée Reisch 00:50:54
Gilles Steffenmünsberg 00:54:24
Ralph Buhr 00:55:16
21 km  
David Hottua 01:42:17
Henrique Costa Nunes 01:43:42
Abdel Ait Ouakrim 01:51:43
Danièle Christophory 01:56:46
Ana Silva 01:59:03
Lee Jaas 01:59:28
Mohamed Ben Khedher 02:04:11
Emilie Fister 02:11:40
   
Ardennertrail - Koetschette 01 Aug 2015
10 km  
Désirée Reisch 00:52:01
Gilles Steffenmünsberg 00:55:53
21.1 km  
David Hottua 01:47:17
Abdel Ait Ouakrim 02:00:00
Thierry Poulle 02:14:58
Lee Jaas 02:15:11
Danièle Christophory 02:17:44
Mohamed Ben Khedher 02:30:17
Emilie Fister 02:43:32
   
23. Jeekelslaf - Warken 10 km 25 Jul 2015
Abdel Ait Ouakrim 00:44:09
Mohamed Ben Khedher 00:49:16
Emilie Fister 00:50:20
   
NSL Trail 18 Jul 2015
Kids run  
Steve Oberweis (4th)  
10 km  
Jean-Marc Steimes 00:46:44
Ralph Buhr 01:02:08
Karin Nockels 01:03:46
Céline Ringlet 01:12:10
Netty Thines 01:23:55
17 km  
Renata Morchova (1st woman) 01:31:18
Abdel Ait Ouakrim 01:35:49
Pierre-Antoine Boulat 01:36:31
Carola Heine 01:43:54
Carlos Andrade 01:51:02
Nico Schaack 01:51:30
Andrea Arnadottir 01:58:17
Fabienne Dautel 02:01:13
Emilie Fister 02:14:13
   
Trierer Lauf 21.1 km 28 Jun 2015
Jean-Marc Steimes (4th man under 20) 01:33:25
Laurent Remmy 01:33:28
Renata Morchova (3rd W40) 01:38:17
Abdel Ait Ouakrim 01:49:36
Mohamed Ben Khedher 01:53:40
Emilie Fister 02:00:49
   
Bettmeralp (CH) Aletschgletscher Halbmarathon 21.1 km 28 Jun 2015
Lee Jaas 03:03:17
   
Widdebierglaf 10 km 27 Jun 2015
Désirée Reisch 00:48:21
Alex Mathey 00:48:37
Norbert Oberweis 00:50:26
   
Olympialaf 5,555 km 26 Jun 2015
Jean-Marc Steimes ??
Désirée Reisch 00:25:03
Norbert Oberweis 00:25:04
Paula Dos Santos 00:31:41
Agnieszka Tymofiejewicz 00:31:51
Joana Nunes Silva 00:33:44
Fabienne Dautel 00:33:45
Ana Silva 00:33:45
Sara Nunes Silva 00:39:49
   
Pettingen Schlasslaf 10 km 14 Jun 2015
Abdel Ait Ouakrim 00:49:10
Emilie Fister 00:57:54
Fabienne Dautel 00:59:52
   
Waxweiler (D) Eifelmarathon 14 Jun 2015
21.1 km  
Renata Morchova 01:40:07
Laurent Remmy 01:40:07
Pierre-Antoine Boulat 01:52:08
Carola Heine 01:55:47
42.2 km  
Lee Jaas 04:30:37
   
Beetebuerger Nuetslaf 10 km 6 Jun 2015
Renata Morchova 00:40:59
Laurent Remmy 00:41:00
Norbert Oberweis 00:43:12
Désirée Reisch 00:43:14
Mohamed Ben Khedher 00:45:14
Lee Jaas 00:48:04
   
ING Nuetsmarathon 31 May 2015
Semi-Marathon  
Robert Dumont 01:29:02
Renata Morchova 01:31:28
Darren Robinson 01:33:27
Henrique Nunes 01:33:34
Jean-Marc Steimes 01:37:39
Désirée Reisch 01:41:59
Alex Mathey 01:45:10
Carlos Andrade 01:45:35
Norbert Oberweis 01:46:32
Jose Rocha 01:49:52
Samuel Almeida 01:50:39
Ana Silva 01:52:24
Andrea Arnadottir 01:56:32
Nico Conrad 01:59:27
Emilie Fister 02:02:41
Marathon  
Filip Morch 02:57:12
Roger Miller 04:06:20
Mohamed Ben Khedher 04:14:58
Arnaud Daix 04:44:00
Abdel Ait Ouakrim 04:55:52
   
Berdorfer Laf 10 km 20 May 2015
Renata Morchova 00:41:28
Laurent Remmy 00:41:29
Désirée Reisch 00:45:24
Danièle Christophory 00:47:47
Mohamed Ben Khedher 00:48:22
Fabienne Dautel 00:55:32
   
Schëfflénger Laf 10 km 14 May 2015
Désirée Reisch 00:46:38
Mohamed Ben Khedher 00:50:06
Norbert Oberweis 00:51:46
Lee Jaas 00:51:55
Nico Conrad 00:52:41
Emilie Fister 00:54:12
   
Escher Süstroum Trail - Esch/Alzette 12 km 09 May 2015
Stephanie Vitali 01:25:33
   
Semi-marathon des 2 Luxembourg - Beckerich 21 km 1 May 2015
Filip Morch 01:27:32
Henrique Costa Nunes 01:37:00
Renata Morchova 01:37:01
Laurent Remmy 01:37:02
Abdel Ait Ouakrim 01:46:14
Carola Heine 01:52:45
Roger Miller 01:54:21
Lee Jaas 01:55:40
Ana Silva 01:57:26
Cindy Engels 01:59:41
Giorgio Chiarion Casoni 02:00:01
Emilie Fister 02:02:25
Arnaud Daix 02:12:20
Fabienne Dautel 02:14:52
Stephanie Vitali 02:18:24
   
Peckvillercherslaf 11 km 25 Apr 2015
Lee Jaas 00:54:37
Emilie Fister 00:56:54
Stephanie Vitaly 01:00:55
Abdel Ait Ouakrim 01:01:34
Josée Scheller 01:17:25
   
MAC VI 26 km 19 Apr 2015
Renata Morchova 02:41:28
Laurent Remmy 02:41:28
   
Huesen-NSL-Beschlaf 18 Apr 2015
Kannerlaf 1 km  
Steve Oberweis  
Sandy Oberweis  
Beschlaf 12 km  
Jean-Marc Steimes 00:52:23
Carola Heine 00:58:37
Alex Mathey 00:58:39
Carlos Andrade 01:00:40
Gilles Steffenmünsberg 01:00:41
Adam Tymofiejewicz 01:03:00
Irene Wilkinson 01:05:05
Emilie Fister 01:05:12
Andrea Arnadottir 01:05:15
Karin Nockels 01:07:59
Arnaud Daix 01:08:17
Aga Tymofiejewicz 01:17:11
Fabienne Dautel 01:19:47
Celine Rinelet 01:19:48
   
Grevenmacher Ouschterlaf 6 Apr 2015
5 km  
Désirée Reisch 00:21:48
10 km  
Abdel Ait Ouakrim 00:43:24
   
DKV-UrbanTrail 29 Mar 2015
Mini-trail  
Eva Dumont  
Les Traces de Vauban 13 km  
Robert Dumont 00:59:12
Samuel Almeida 01:01:29
Gilles Steffenmünsberg 01:07:33
Karin Nockels 01:22:51
Norbert Oberweis 01:23:48
Fabienne Dautel 01:27:28
Ana Silva 01:27:29
Le Trail des Forts 27 km  
David Hottua 02:16:07
Abdel Ait Ouakrim 02:30:43
Roger Miller 02:40:33
Jean-Marc Steimes 03:02:33
Giorgio Chiarion Casoni 03:02:47
Mohamed Ben Khedher 03:10:58
La GranDucale 34 km  
Henrique Nunes 03:03:26
Laurent Remmy 03:03:27
Renata Morchova 03:36:41
Emilie Fister 04:30:29
   
Utrecht (NL) Marathon 22 Mar 2015
Science Park Marathon 42 km  
Lee Jaas 03:50:12
Désirée Reisch (1. Marathon) 03:51:26
Prinses Maxima Center 21 km  
Gilles Steffenmünsberg 01:48:33
   
LTC Laf 10 km 21 Mar 2015
Nico Conrad 00:49:04
Norbert Oberweis 00:49:04
Emilie Fister 00:51:15
   
   
Diekirch Nordstadsemi 21.1 km 15 Mar 2015
21.1 km  
Filip Morch 01:19:04
Renata Morchova 01:33:34
Laurent Remmy 01:33:43
Danièle Christophory 01:45:36
Désirée Reisch 01:46:07
Mohamed Ben Khedher 01:49:07
Lee Jaas 01:53:44
   
Postlaf 10 km 08 Mar 2015
Filip Morch 00:36:35
David Hottua 00:38:54
Henrique Nunes 00:42:26
Abdellatif Ait Ouakrim 00:44:00
Samuel Almeida 00:44:51
Lorenzo Palumbo 00:45:08
Norbert Oberweis 00:45:32
Désirée Reisch 00:45:34
Lee Jaas 00:46:58
René Pereira 00:47:47
Gilles Steffenmünsberg 00:48:08
Mohamed Ben Khedher 00:48:44
Alex Mathey 00:49:00
Carlos Andrade 00:49:18
Ana Silva 00:50:25
Martine Zenner 00:50:28
Roger Miller 00:51:06
Nico Conrad 00:51:24
Emilie Fister 00:52:22
Laurent Remmy 00:52:31
Renata Morchova 00:52:32
Fabienne Dautel 01:00:49
Celine Ringlet 01:01:25
Nico Pundel 01:01:44
Agnieszka Tymofiejewicz 01:02:21
Netty Thines 01:04:27
   
Spiridon Beschlaf 10 km 22 Feb 2015
Renata Morchova 00:44:16
Laurent Remmy 00:44:16
Désirée Reisch 00:48:59
Norbert Oberweis 00:50:37
Mohamed Ben Khedher 00:52:28
Emilie Fister 00:54:39
Fabienne Dautel 01:04:47
   
Euro-Trail Diekirch 13 km 8 Feb 2015
Laurent Remmy 01:01:51
Abdellatif Ait Ouakrim 01:06:05
Lee Jaas 01:12:40
Emilie Fister 01:18:20
   
Xterra X-Trail des Ardennes - Wiltz 25 Jan 2015
25 km  
Laurent Remmy 02:20:00
Abdellatif Ait Ouakrim 02:36:01
Lee Jaas 02:45:05
Daniele Christophory 02:47:05
Mohamed Ben Khedher 03:15:08
14 km  
Renata Morchova 01:38:32
Emilie Fister 01:41:28
   
Egmond aan Zee (NL) 43e Egmond Halve Marathon 21.1 km 11 Jan 2015
Désirée Reisch (PR) 01:45:03
Gilles Steffenmünsberg (PR) 01:50:54
Lee Jaas 01:50:55
   
Sylvesterlaf Rammeréch 31 Dec 2014
10 km  
Laurent Remmy 00:42:24
Diane Remmy 00:46:53
Mohamed Ben Khedher 00:52:48
Emilie Fister 00:52:49
Lee Jaas 00:53:22
Nico Schaack 00:55:21
Josée Scheller 01:10:58
   
3 Länner Trail 14 Dec 2014
Trail 25 km  
Laurent Remmy 02:04:56
Renata Morchova 02:04:57
Lee Jaas 02:22:22
Abdellatif Ait Ouakrim 02:23:57
Mohamed Ben Khedher 02:40:55
René Pereira 02:43:05
Adam Tymofiejewicz 02:48:29
Artur Sosna 02:50:18
Trail 17 km  
Henrique Costa Nunes 01:36:33
Jose Rocha 01:36:34
Trail 10 km  
Gilles Steffenmünsberg 00:59:53
Désirée Reisch (rank 1) 01:00:05
Ana Silva (rank 2) 01:00:28
Emilie Fister 01:10:24
   
X3M Trail Hollenfels 22 Nov 2014
7,2 km  
Renata Morchova (rank 1) 00:44:26
Norbert Oberweis 00:55:59
Emilie Fister 01:00:33
Diane Remmy 01:03:51
16,5 km  
Laurent Remmy 01:12:44
Abdellatif Ait Ouakrim 01:24:18
Henrique Costa Nunes 01:31:16
Lee Jaas 01:31:18
Jose Rocha 01:31:45
Nico Schaack 01:32:00
Ana Silva 01:32:45
Désirée Reisch 01:32:52
Gilles Steffenmünsberg 01:32:52
Mohamed Ben Khedher 01:36:38
   
Trail Uewersauer Heiderscheid 16 Nov 2014
Ultra Trail 53.1 km  
Laurent Remmy 05:33:57
Renata Morchova 05:53:27
Lee Jaas 06:36:59
Abdellatif Ait Ouakrim 07:12:39
Team Trail 53.1 km  
David Hottua 05:15:29
Désirée, Renata, Giovanna (rank 2) 05:33:56
Sprint Trail 10 km  
Jose Nogueira 00:56:34
Ana Silva 01:04:30
Nordic Walking 37 km  
Arnaud Daix  
Nico Schaack  
   
Losheim (D) Internationaler Martinslauf 9 Nov 2014
10 km  
Renata Morchova 00:42:07
Laurent Remmy 00:42:07
Lee Jaas 00:47:21
Carola Heine 00:48:12
David Hottua 00:48:14
Adam Tymofiejewicz 00:48:14
Pierre-Antoine Boulat 00:49:28
Roger Miller 00:50:45
Catherine Klein 00:52:19
Guy Mathey 00:53:41
Carmen Sancho 00:57:00
Nico Schaack 00:57:00
Paula Dos Santos 00:59:06
Maryse Bestgen 01:03:13
Josee Scheller 01:11:22
5 km  
Laurent Remmy 00:20:42
Robert Dumont 00:20:54
Renata Morchova 00:21:56
Laura Miller 00:25:00
Agnieska Tymofiejewicz 00:32:35
Walking 5 km  
Norbert Oberweis 00:39:15
Claudine Meyer 00:48:07
Erny Klein 00:48:07
Claude Meyer 00:50:25
Roland Bestgen 00:50:25
Schülerlauf 2 km Mädchen
Sandy Oberweis 00:09:11
Eva Dumont 00:09:28
Anna Tymofiejewicz 00:14:52
Aleksandra Tymofiejewicz 00:14:55
Schülerlauf 2 km Jungen
Steve Oberweis 00:12:21
   
DeuLux Lauf 10km 8 Nov 2014
David Hottua 00:39:25
Robert Dumont 00:40:26
Abdellatif Ait Ouakrim 00:44.10
Alex Mathey 00:47:48
Sam Almeida 00:48:54
Mohamed Ben Khedher 00:49:29
Norbert Oberweis 00:50:28
Emilie Fister 00:51:17
Martine Zenner 00:52:07
   
Fakel-Laf Belle-Etoile 7 Nov 2014
Kannerlaf 1km Lud & Ben
Steve Oberweis  
Kannerlaf 1km Déb & Sco
Sandy Oberweis 1. Meedchen/21
Sarah Oberweis 4. Meedchen/21
Eva Dumont 5. Meedchen/21
5km  
Abdellatif Ait Ouakrim 00:23:11
Mohamed Ben Khedher 00:24:54
Roger Miller 00:25:10
Guy Mathey 00:27:01
Laura Miller 00:27:50
Paula Dos Santos 00:28:49
Nico Pundel 00:30:49
Josee Scheller 00:35:34
Walking  
Fernande de la Siega 00:48:23
Raymond de la Siega 00:48:24
   
Frankfurt (D) Marathon 42 km 26 Oct 2014
Filip Morch 02:57:46
Laurent Remmy 03:17:56
Adam Tymofiejewicz 04:22:26
   
Amsterdam (NL) Marathon 42 km 19 Oct 2014
Lee Jaas 03:58:00
   
Fisherman's Friend Strongman Run 22 km 19 Oct 2014
Nico Schaack 02:38:28
Giovanna Esposito 02:44:25
Laurent Remmy 02:44:25
Gilles Steffenmünsberg 02:44:55
Samuel Almeida 03:51:29
   
Red Rock Trail Belval 32 km 12 Oct 2014
Léa Luciani 03:12:14
Arnaud Daix 03:43:17
Nico Schaack 03:43:17
   
Haard Trail Dudelange 13.8 km 11 Oct 2014
Renata Morchova 01:02:27
Abdel Ait Ouakrim 01:07:34
Laurent Remmy 01:10:05
Giovanna Esposito 01:10:06
Gilles Steffenmünsberg 01:13:01
Mohamed Ben Khedher 01:16:07
Lee Jaas 01:18:05
   
Heidelberg (D) Trailmarathon 42 km 5 Oct 2014
Lee Jaas 05:17:08
   
Walfer Vollekslaf 5 Oct 2014
12 km  
David Hottua 00:48:06
Robert Dumont 00:49:05
Jose Rocha 00:55:13
Alex Mathey 00:57:37
Ana Silva 01:00:23
Henrique Costa Nunes 01:00:23
Norbert Oberweis 01:00:40
Emilie Fister 01:05:17
Albert Hilger 01:10:52
6.5 km  
Sarah Oberweis 00:33:51
Minilaf 1 km  
Sandy Oberweis  
Eva Dumont  
Steve Oberweis  
   
Xhoffraix (B) Trail des Hautes Fagnes 38 km 27 Sep 2014
Arnaud Daix 05:40:00
Nico Schaack 05:40:00
   
Route du Vin 21 km 27 Sep 2014
Henrique Costa Nunes 01:38:45
David Hottua 01:39:26
Désirée Reisch 01:48:10
Lee Jaas 01:53:38
Alex Mathey 01:53:43
Martine Zenner 02:11:01
   
Torgny (B) Trail Torgnycôtantes 30 km 20 Sep 2014
Lee Jaas 03:20:19
   
Good-Year Circuit Run 10 km 14 Sep 2014
Désirée Reisch 00:45:58
Gilles Steffenmünsberg 00:49:44
Emilie Fister 00:52:45
   
Sexten (I) 17. Dreizinnenlauf 17.5 km 13 Sep 2014
Lee Jaas 02:38:13
   
L'Infernal Trail des Vosges (F) 30 km 13 Sep 2014
Renata Morchova 04:06:52
Laurent Remmy 04:06:52
   
Alsace (F) Ultra-Trail du Haut-Koenigsbourg 7 Sep 2014
54 km  
Laurent Remmy 05:48:49
24 km  
Renata Morchova 02:27:45
   
Escher Kulturlaf 6 Sep 2014
10 miles  
Philippe Morch 01:02:13
Lee Jaas 01:21:35
Roger Miller 01:22:37
Mohamed Ben Khedher 01:25:41
10 km  
Samuel Almeida 00:47:24
Désirée Reisch 00:49:32
Gilles Steffenmünsberg 00:53:34
   
Belvaux Minett-Trail 31 Aug 2014
16.9 km  
Désirée Reisch 01:33:31
Gilles Steffenmünsberg 01:34:16
Lee Jaas 01:34:16
9.3 km  
Giovanna Esposito 00:45:39
Renata Morchova 01:52:23
   
Äischdall Trail 15 Aug 2014
10 km  
Désirée Reisch 00:52:01
Gilles Steffenmünsberg 00:56:36
Arnaud Daix 01:02:31
Nico Schaack 01:02:31
21 km  
Philippe Morch 01:31:20
David Hottua 01:35:55
Laurent Remmy 01:39:54
Renata Morchova (3rd woman) 01:41:25
Lucho Dinis 01:48:17
Lee Jaas 01:54:34
Daniele Christophory 01:56:37
Giovanna Esposito 01:56:53
   
Louette-Saint-Pierre (B) L'Ardennaise 21.7 km 26 Jul 2014
Lee Jaas 02:06:32
Yves Ambrosini 02:40:12
   
NSL Trail 17 km 19 Jul 2014
Renata Morchova 01:30:26
Charel Pletsch 01:40:03
Lee Jaas 01:54:36
Anabela Silva 01:55:27
Jean-Marc Steimes 02:00:30
Arnaud Daix 02:12:53
André Seligmann 02:41:11
Patricia Flammang 02:41:36
   
Bettmeralp (CH) Aletschgletscher Halbmarathon 13.350 km 29 Jun 2014
Lee Jaas 01:27:33
   
Habay-la-Neuve (B) Les Forges de la Forêt d'Anlier 19 km 21 Jun 2014
Lee Jaas 01:47:18
   
Waxweiler (D) Eifelmarathon 21.1 km 15 Jun 2014
Giovanna Esposito 01:48:23
Renata Morchova 01:48:23
Laurent Remmy 01:48:23
   
Pettingen Schlasslaf 10 km 15 Jun 2014
Emilie Fister 00:51:17
Pierre-Antoine Boulat 00:53:24
   
Kautenbach - XTerra Ergo Night Trail 14 Jun 2014
8 km  
Désirée Reisch 00:45:42
24.7 km  
Lee Jaas 02:45:10
   
Beetebuerger Nuetslaf 10.2 km 7 Jun 2014
Désirée Reisch 00:45:19
Emilie Fister 00:50:17
Lee Jaas 00:50:29
Gilles Steffenmünsberg 00:50:31
   
ING Nuetsmarathon 31 May 2014
Semi-Marathon  
Robert Dumont 01:32:47
Renata Morchova 01:35:29
Laurent Remmy 01:35:29
Samuel Almeida 01:37:47
Désirée Reisch 01:45:14
Roger Miller 01:49:11
Alex Mathey 01:51:40
Martine Zenner 01:57:06
Lee Jaas 02:06:11
Paula Dos Santos 02:22:51
Marathon  
Henrique Nunes 03:42:35
David Hottua 03:56:18
Mohamed Ben Khedher 04:15:24
Abdel Ait Ouakrim 04:16:14
Nico Schaack 05:05:44
Jean-Marc Steimes 05:15:29
Team-Run  
SEO/NSL (Norbert,Colette,Joel,Laurent) 03:39:34
   
Widdebierglaf 10 km 24 May 2014
Samuel Almeida 00:43:18
Abdel Ait Ouakrim 00:49:53
Mohamed Ben Khedher 00:50:12
   
Millau (F) Course Eiffage du Viaduc de Millau 23.7 km 18 May 2014
Lee Jaas 02:11:24
   
Berdorfer Laf 17 May 2014
Duerflaf 5 km  
Lorenzo Palumbo 00:21:37
Norbert Oberweis 00:22:45
Haaptlaf 10 km  
Renata Morchova 00:42:13
Samuel Almeida 00:43:49
Désirée Reisch 00:46:58
Martine Zenner 00:52:47
   
Huesen-NSL-Beschlaf 12.2 km 3 May 2014
Jean-Marc Steimes 00:54:08
Renata Morchova 00:54:44
Darren Robinson 00:55:20
Lucho Dinis 00:55:48
Henrique Nunes 01:00:50
Abdel Ait Ouakrim 01:01:19
Mohamed Ben Khedher 01:02:41
Alex Mathey 01:05:43
Anabela Silva 01:29:11
   
Semi-marathon des 2 Luxembourg - Beckerich 21 km 1 May 2014
Robert Dumont 01:34:51
Lucho Dinis 01:46:48
Désirée Reisch 01:47:51
Abdel Ait Ouakrim 01:49:07
Mohamed Ben Khedher 01:56:51
Gilles Steffenmünsberg 01:56:58
Arnaud Daix 02:05:04
Nico Schaack 02:05:04
Yves Ambrosini 02:06:57
Maryse Bestgen 02:41:42
   
Carmel,CA (USA) Big Sur Marathon 27 Apr 2014
Lee Jaas 03:54:40
   
Peckvillercherslaf 26 Apr 2014
Kannerlaf 1300 m  
Sandy Oberweis 1/10 Meedercher
Haaptlaf 11 km  
Désirée Reisch 00:50:40
Jean-Marc Steimes 00:51:57
Mohamed Ben Khedher 00:53:19
Norbert Oberweis 00:53:54
Nico Schaack 00:54:58
Gilles Steffenmünsberg 00:55:03
Josée Scheller 01:10:27
Nordic Walker 11 km  
Raymond della Siega 01:21:38
   
DKV-UrbanTrail 30 Mar 2014
Mini-trail 900 m  
Eva Dumont  
Les Traces de Vauban 13 km  
Robert Dumont 01:00:12
Samuel Almeida 01:02:54
Gilles Steffenmünsberg 01:12:27
Alex Mathey 01:13:17
Le Trail des Forts 27 km  
Laurent Remmy 02:16:15
David Hottua 02:16:47
Renata Morchova 02:23:03
Henrique Nunes 02:36:35
Désirée Reisch 02:37:16
Roger Miller 02:41:10
Abdel Ait Ouakrim 02:44:55
Mohamed Ben Khedher 03:04:49
Emilie Fister 03:07:43
Nico Schaack 03:14:36
Arnaud Daix 03:15:27
Jean-Marc Steimes 03:17:06
La GranDucale 56 km  
Lee Jaas 06:29:04
   
Tour de Dudelange 23 Mar 2014
Mini course (2007-) 900 m  
Steve Oberweis (4./11 vun 2009)
Benjamine (2005-2006) 900 m  
Eva Dumont (2./12 Meedercher)
Sandy Oberweis (5./12 Meedercher)
10 km  
Robert Dumont 00:40:52
Désirée Reisch 00:44:46
Lorenzo Palumbo 00:47:32
Lee Jaas 00:47:39
Martine Zenner 00:49:35
   
Diekirch Nordstadsemi 21.1 km 16 Mar 2014
Filip Morch 01:20:29
Renata Morchova 01:36:22
Lee Jaas 01:43:10
Mohamed Ben Khedher 01:43:32
   
Mellier (B) Challenge des Allures Libres de la Gaume 13.8 km 16 Mar 2014
Désirée Reisch 01:11:21
Gilles Steffenmünsberg 01:18:14
   
Nobressart (B) L'Elchertoise 25 km 15 Mar 2014
Yves Ambrosini 02:51:43
   
Postlaf 10 km 09 Mar 2014
David Hottua 00:40:47
Robert Dumont 00:41:20
Samuel Almeida 00:44:38
Mohamed Ben Khedher 00:47:09
Lee Jaas 00:47:15
Jean-Marc Steimes 00:48:16
René Pereira 00:48:47
Roger Miller 00:50:05
Henrique Nunes 00:50:14
Martine Zenner 00:50:16
Norbert Oberweis 00:51:04
Emilie Fister 00:52:07
Laurent Remmy 00:52:07
Alex Mathey 00:52:09
Andrea Arnedottir 00:55:25
Laura Miller 00:55:47
Albert Hilger 00:59:26
Agnieszka Tymofiejewicz 01:00:42
Netty Thines 01:10:46
   
Spiridon Beschlaf 23 Feb 2014
5 km  
Norbert Oberweis 00:26:18
10 km  
Laurent Remmy 00:42:45
Costa Nunes Henrique 00:44:39
Sam Almeida 00:45:08
Désirée Reisch 00:48:35
Mohamed Ben Khedher 00:51:01
Lee Jaas 00:51:07
Emilie Fister 00:55:44
Nico Schaack 00:56:02
Agnieszka Tymofiejewicz 01:06:51
Maryse Bestgen 01:07:13
Josée Scheller 01:08:36
   
Euro-Trail Diekirch 13 km 9 Feb 2014
Lee Jaas 01:13:15
Mohamed Ben Khedher 01:20:12
   
Xterra X-Trail des Ardennes - Wiltz 2 Feb 2014
25 km  
Laurent Remmy 02:15:58
David Hottua 02:29:30
Lee Jaas 02:35:44
Nico Schaack 02:58:19
14 km  
Arnaud Daix 01:34:49
Emilie Fister 01:41:04
   
Egmond aan Zee (NL) 42e Egmond Halve Marathon 21.1 km 12 Jan 2014
Lee Jaas 01:46:36
   
Virton (BE) Trévire Night Trail 30 km 10 Jan 2014
Yves Ambrosini 04:24:58
   
Réidener Wanterlaf 5 Jan 2014
15 km  
Abdel Ait Ouakrim 00:00:00
Mohamed Ben Khedher 00:00:00
Pierre Boulat 00:00:00
Emilie Fister 00:00:00
Lee Jaas 00:00:00
Henrique Nunes 00:00:00
Désirée Reisch 00:00:00
Laurent Remmy 00:00:00
Ana Silva 00:00:00
Gilles Steffenmünsberg 00:00:00
Irene Wilkinsen 00:00:00
10 km  
Guy Mathey 00:00:00
6 km  
Maryse Bestgen 00:00:00
Roland Bestgen 00:00:00
Louisa Sosna 00:00:00
Agnieszka Tymofiejewicz 00:00:00
Walking 15 km  
Raymond de la Siega 00:00:00
   
Sylvesterlaf Rammeréch 31 Dec 2013
10 km  
Abdel Ait Ouakrim 00:46:40
Lee Jaas 00:47:30
Roger Miller 00:50:09
Mohamed Ben Khedher 00:51:49
Emilie Fister 00:52:03
Yves Ambrosini 00:54:31
Josée Scheller 01:03:23
Kannerlaf 2.4 km  
Laura Miller 00:12:24
   
Krëschtlaf Déifferdeng 10.4 km 21 Dec 2013
Abdel Ait Ouakrim 00:46:01
Désirée Reisch 00:46:35
Gilles Steffenmünsberg 00:51:16
Lee Jaas 00:51:19
Emilie Fister 00:54:17
   
3 Länner Trail 15 Dec 2013
Trail 25 km - D+600m  
Philippe Morch 01:50:49
Laurent Remmy 02:04:31
Renata Morchova 02:10:23
David Hottua 02:11:27
Lee Jaas 02:21:20
Désirée Reisch 02:32:51
Abdel Ait Ouakrim 02:33:02
Mohamed Ben Khedher 02:36:26
Yves Ambrosini 02:40:07
René Pereira 02:48:20
   
Trail Uewersauer Heiderscheid 17 Nov 2013
Ultra Trail 50.1 km - D+1827m  
Philippe Morch 04:26:56
Renata Morchova 05:19:09
Lee Jaas 05:52:39
Yves Ambrosini 06:45:23
Sprint Trail 10 km - D+250m  
Henrique Nunes 00:47.19
   
DeuLux Lauf 10km 11 Nov 2013
Robert Dumont 00:40:41
David Hottua 00:41:16
Sam Almeida 00:43:33
Abdel Ait Ouakrim 00:44:09
Désirée Reisch 00:46:00
Emilie Fister 00:52:36
Yves Ambrosini 01:00:06
   
Fakel-Laf Belle-Etoile 8 Nov 2013
Kannerlaf 1km Lud & Ben
Sandy Oberweis  
Eva Dumont  
Kannerlaf 1km Déb & Sco
Sarah Oberweis 00:04:50
5 km  
Abdellatif Ait Ouakrim 00:22.58
Mohamed Ben Khedher 00:24:09
Roger Miller 00:25:04
Norbert Oberweis 00:25:53
Laura Miller 00:29:08
Josee Scheller 00:32:05
Walking  
Raymond de la Siega 00:40:59